Kontaktinformasjon

Adresse: Sandslihaugen 1, 5254 Sandsli

Telefon: 40 00 52 02
Telefontid 8-12, 12.30-16

E-post: post@sandslifysioterapi.no

Timebestilling kiropraktor: nils@sandslifysioterapi.no eller online her.

Timebestilling EQ-terapeut: SMS på mob nr: 99548659 eller e-post: kjersti@sandslifysioterapi.no

Uteblitt time eller manglende avbestilling 24 timer før avtalt time belastes i sin helhet.

Våre behandlere

BB2R3468-1

Jonas Bjorland

Fysioterapeut med refusjonsavtale, trykkbølgebehandling.

E-post: jonas@sandslifysioterapi.no

BB2R3491-1

Eva Fiskum

Fysioterapeut med refusjonsavtale.

E-post: eva@sandslifysioterapi.no

BB2R3498-1

Kristin Fiskum

Fysioterapeut med refusjonsavtale.

E-post: kristin@sandslifysioterapi.no

BB2R3419-1

Kjetil Sanden

Fysioterapeut med refusjonsavtale, manuellterapeut, akupunktør/IMS, Cyriax advanced.

E-post: kjetil@sandslifysioterapi.no

BB2R3486-1

Siri Sørland

Psykomotorisk fysioterapeut med refusjonsavtale.

E-post: siri@sandslifysioterapi.no

BB2R3473-1

Vidar Van Gool

Fysioterapeut med refusjonsavtale.

E-post: vidar@sandslifysioterapi.no

BB2R3483-1

Hanne Kolle Varden

Fysioterapeut med refusjonsavtale.

E-post: hanne@sandslifysioterapi.no

BB2R3667-1

Nils Meier

Kiropraktor

E-post: nils@sandslifysioterapi.no

BB2R3594-1

Kjersti Vorland Farstad

EQ-terapeut

Tlf: 995 48 659 (kontakt helst via SMS)

E-post: kjersti@sandslifysioterapi.no